Ukryte zainteresowania dla Facebook Ads

From: 23,37  / miesiąc

Chcesz zwiększyć skuteczność działań marketingowych na Facebooku? Poznaj najszybsze rozwiązanie problemu rosnących kosztów reklamy. Wykorzystaj niejawne zainteresowania, aby wejść na ukryte rynki i zyskać przewagę nad konkurencją.

Wyczyść

Ukryte zainteresowania dla Facebook Ads

Odkryj, jak podwoić rentowność swoich kampanii Facebook Ads

Baw się. Analizuj. Odkrywaj zupełnie nowe zainteresowania i zależności ukryte w algorytmach Facebooka. Dotrzyj do grup odbiorców, których nie targetuje nikt inny, aby zwiększyć konwersję i kupować reklamy po zaniżonej cenie. Zyskaj nieuczciwą przewagę nad konkurencją.

Nie 25, a MILIONY zainteresowań

Popraw precyzję targetowania swoich reklam w sieci Meta (dawniej Facebook), dzięki aplikacji do znajdywania ukrytych zainteresowań. Panel w Menedżerze reklam pokazuje tylko do 25 powiązanych haseł, chociaż jest ich zdecydowanie więcej. Dzięki naszej aplikacji zaoszczędzisz godziny na wyszukiwaniu odpowiednich słów kluczowych dla Twojej kampanii.

Zyskaj nieuczciwą przewagę nad konkurencją

Wyobraź sobie, że każdy z 10 mln reklamodawców na świecie widzi zawsze tylko 25 polecanych haseł w Menedżerze reklam. Walczysz w ten sposób o tę samą grupę odbiorców co rywale, a Wasze stawki CPC, CPM i inne koszty rosną. Wyprzedź konkurencję w zaledwie kilka kliknięć! Znajdź niszowe hasła, których nie targetuje nikt inny, dotrzyj precyzyjniej do odbiorców i osiągnij wyższą rentowność swoich kampanii!

Oszczędź czas

Ręczne wyszukiwanie zainteresowań jest czasochłonne i nieefektywne. Aplikacja Ukrytych zainteresowań pozwoli Ci odkryć kluczowe hasła w zaledwie kilka kliknięć!

Zwiększ zwrot z inwestycji

Podwyższ ROAS ze swoich kampanii nawet dwukrotnie, dzięki odkryciu nowych grup docelowych.

Zapisz wyniki na później

Możesz zapisać lub wyeksportować wyniki swoich wyszukiwań, aby wrócić do nich przy kolejnych kampaniach.

Bezpieczeństwo

Nie musisz podłączać swojego konta reklamowego, aby skorzystać z aplikacji. Całym wyszukiwaniem zajmujemy się po naszej stronie!

Chcesz zwiększyć skuteczność działań marketingowych na Facebooku? Poznaj najszybsze rozwiązanie problemu rosnących kosztów reklamy. Wykorzystaj niejawne zainteresowania, aby wejść na ukryte rynki i zyskać przewagę nad konkurencją.

Basic

19

Dla przedsiębiorców i freelancerów

  • do 50 haseł miesięcznie
  • 1 użytkownik
Wypróbuj

Standard

44

Dla średnich firm i małych agencji

  • do 500 haseł miesięcznie
  • 3 użytkowników
  • eksport wyników
Wypróbuj

Enterprise

od 430

Dla korporacji i dużych agencji

  • Nielimitowana liczba haseł miesięcznie
  • Dowolna liczba użytkowników
  • Dedykowany Customer Experience Manager
  • Konsultacje w zakresie paid social
  • Własny branding
Złóż zapytanie

Podane ceny są cenami netto. Do cen netto doliczany jest podatek VAT.

Cancel anytime! Bezpieczne płatności dzięki Stripe