Nowości

Nowości

Aplikacja do wyszukiwania ukrytych zainteresowań

Cloudwise przedstawia swoją pierwszą aplikację: narzędzie do wyszukiwania ukrytych zainteresowań w algorytmach reklamowych Meta Ads (dawniej Facebook Ads). Aplikacja pozwala odkrywać  zupełnie nowe zainteresowania i zależności ukryte w algorytmach Facebooka. Dzięki wykorzystanie haseł odkrytych w tym narzędziu, marketerzy mogą dotrzeć do grup odbiorców, których nie targetuje nikt inny, aby zwiększyć konwersję i kupować reklamy po zaniżonej cenie. Pozwala to uzyskać przewagę nad konkurencją.

Miliony zainteresowań: Panel w Menedżerze reklam pokazuje tylko do 25 powiązanych haseł, chociaż jest ich zdecydowanie więcej. Dzięki aplikacji możliwe jest zaoszczędzenie godzin pracy na wyszukiwaniu odpowiednich słów kluczowych dla kampanii.

Oszczędność czasu: Ręczne wyszukiwanie zainteresowań jest czasochłonne i nieefektywne. Aplikacja Ukrytych zainteresowań pozwala odkrywać kluczowe hasła w zaledwie kilka kliknięć!

Wyższy zwrot z inwestycji reklamowej: ROAS z kampanii może wzrosnąć nawet dwukrotnie, dzięki odkryciu nowych grup docelowych.

Bezpieczeństwo: Aplikacja nie wymaga podłączenia konta reklamowego. Wszystkie operacje odbywają się po stronie Cloudwise oraz Meta Marketing API.